Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Перші підсумки Деклараційної кампанії

07.02.2019

Минув місяць від початку Кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.  Можемо підвести перші підсумки.

До Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області станом на 1 лютого поточного року громадяни подали 313 декларацій про майновий стан і доходи. Серед них є і міліонер, і громадяни, які задекларували доходи внаслідок отримання спадщини або дарування, від операцій з інвестиційними активами, продажу майна.

В цьому році громадяни активно почали подавати декларації. У порівнянні з січнем минулого року кількість декларантів зросла на 84 особи. Сума задекларованих громадянами доходів становить 32,4 млн. грн., що майже  на 10 млн.грн. більше першого місяця минулого року. Податкові зобов’язання до бюджету визначені декларантами в сумі 567,1 млн. грн., що в 2 рази перевищує минулорічний показник.

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області запрошує громадян задекларувати доходи, отримані протягом 2018 року у вигляді спадщини (дарування), операцій з інвестиційними активами, іноземні доходи, продажу рухомого або нерухомого майна. Декларація подається до податкового органу за місцем реєстрації платника податку до 1 травня. Для отримання податкової знижки за результатами 2018 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2019 року.

 

Сектор організаційного забезпечення

                                                      Житомирського управління

                                                      ГУ ДФС у Житомирській області