Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Деклараційна кампанія триває

11.04.2018

З 1 січня 2018 року триває деклараційна кампанія громадянами своїх доходів, які вони отримали минулого року. Тобто громадянам, які отримували доходи, із яких під час їх нарахування чи виплати протягом 2017 року податок не утримувався, чи одержували доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів, а також отримували іноземні доходи, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи.

Крім того, необхідно завітати до територіальних органів фіскальної служби й тим, хто має намір реалізувати своє право на податкову знижку, декларуючи минулорічні витрати (наприклад, за навчання чи іпотечне кредитування тощо).

Останнім днем подання декларації про майновий стан і доходи цього року буде 2 травня, а термін сплати задекларованих сум і податків за цими деклараціями спливає 31-го липня.

Слід відмітити, що у цьому році відбулися зміни у декларуванні спадщини. Якщо минулого року нульова ставка податку на доходи була в тому випадку, коли спадкоємці або ті, хто отримував майно за договором дарування, були членами сім’ї першого ступеня споріднення (діти, батьки, чоловік або дружина), то в цьому році від сплати податку звільнені й члени сім’ї другого ступеня споріднення (рідні сестри чи брати, дід, баба та онуки). Тобто, в 2018 році при декларуванні спадщини та майна за договором дарування за 2017 рік ці категорії сплачувати податок вже не будуть.

Житомирська ОДПІ