Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Доходи від надання в оренду необхідно задекларувати

08.02.2018

 Житомирська  ОДПІ звертає увагу громадян! Якщо в минулому році громадяни надавали в оренду житлову  чи іншу нерухомість, а також рухоме майно, то отримані доходи необхідно задекларувати до 1 травня 2018 року.

Відповідно до статті 164 Податкового кодексу, доходи отримані від здачі в оренду не лише житлових приміщень, але й гаражів, дачних будинків, присадибних та інших земельних ділянок підлягають декларуванню. Якщо нерухомість, або інше майно орендує юридична особа або фізична особа – підприємець, то податковим агентом є орендатор. Він повинен утримати та перерахувати до бюджету ПДФО за ставкою -18% та військовий збір -1,5%. Якщо ж нерухомість, здається фізичній особі, то податки сплачує орендодавець.

Нагадуємо, декларації про майновий стан і доходи громадяни повинні подавати до фіскальної служби за місцем своєї податкової адреси.  

 

Житомирська ОДПІ

Головного управління ДФС у 

Житомирській області