Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За несвоєчасне подання ( неподання ) звіту про суми податкових пільг передбачена відповідальність

08.02.2018

Відповідно до вимог Податкового кодексу України ( ПКУ) платник податків зобов’язаний подавати інформацію про суми коштів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових  пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (ст. 16 ПКУ).  Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням  податкових пільг обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою КМ України  від 27.12.2010 № 123. Пунктом 3  Порядку № 1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарюваня за три, шість, дев’ять  і двенадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується звіт не подається.

Відповідно до ст. 120 ПКУ неподання (крім випадків, якщо податкова декларація (розрахунок, звіт) не подається відповідно до ст. 49 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов'язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

 Житомирська ОДПІ

Головного управління ДФС у 

Житомирській області