Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

До відома платників податку на прибуток та неприбуткових установ!

06.02.2018

Житомирська ОДПІ звертає увагу, що відповідно до ст. 46 Податкового кодексу платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у  порядку, передбаченому для подання податкової декларації  з урахуванням вимог ст.137 ПКУ.  Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до ст.46 ПКУ платниками податку на прибуток та неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств та звіту про використання доходів ( прибутків) неприбуткової організації та їх невід’ємною частиною. Згідно ст.48 ПКУ податкова декларація повинна містити  обов’язкові реквізити, зокрема інформацію про додатки, що додаються до податкової декларації та є її невід’ємною частиною. Податкова звітність, складена з порушенням норм ст. 48 ПКУ, не вважається податковою декларацією.

Отже при поданні платниками податку на прибуток і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями фінансової звітності слід керуватися нормою ст.46 ПКУ, якою передбачено, що фінансова звітність є додатком до декларації ( звіту) та її невід’ємною частиною. У разі неподання до органу ДФС фінансової звітності разом з декларацією (звітом) як її невід’ємної частини, така податкова звітність не визнається податковою декларацією. Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання  платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових (розрахунків) передбачена п.120.1 ст. 120 ПКУ.

 Житомирська ОДПІ

Головного управління ДФС у 

Житомирській області