Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Протягом січня - серпня 2017 року від платників - спрощенців надійшло до місцевих бюджетів 150,7 млн.грн.

14.09.2017

Протягом січня - серпня 2017 року від платників Житомирської ОДПІ які застосовують спрощену систему оподаткування до місцевих бюджетів надійшло 150,7 млн.грн. єдиного податку, що на 44,6 млн.грн. більше ніж надходження аналогічного періоду минулого року.

Юридичні особи – платники єдиного податку перерахували до місцевих бюджетів – 30,3 млн.грн., що на 2,2 млн.грн. більше, ніж за 2016 рік, фізичні особи – підприємці забезпечили надходження по єдиному податку на суму 120,4 млн.грн., що на 42,4 млн.грн. більше ніж торік.

Нагадуємо суб’єктам господарювання, для що відповідно до ст.298 Податкового кодексу суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, подавши заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий платник може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

15 вересня – граничний термін подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу поточного року, а 20 вересня – відмови від застосування спрощеної системи оподаткування.

 

 

Відділ організації роботи

Житомирської ОДПІ