Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оголошення

12.09.2012

      Володарсько – Волинська МДПІ Житомирської області Державної податкової служби оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

          1. Завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю.

    Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта за фахом фінансово – економічного, юридичного спрямування, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом не менше 1 року, вміння працювати на комп’ютері.

          2. Головного державного податкового інспектора юридичного сектору.

    Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища економічна або юридична освіта - за фахом, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

   Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П – 2 ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання  фінансового характеру за 2011 рік, копії сторінок паспорта, військового квитка, медичну довідку про стан здоров’я.

       Умови проведення конкурсного відбору та додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається при особистому зверненні.

      Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт. Володарськ – Волинський, вул. Володарського, 4, каб.3. тел. 3-21-52.