Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оголошення

25.07.2012

Державна податкова служба  у Житомирській області оголошує конкурс на заміщення  тимчасово  вакантної посади державного службовця:

- головного спеціаліста відділу адміністративно-господарського забезпечення   державної податкової служби у Житомирській області на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до претендентів: громадянство України, освіта вища або базова вища освіта.

Потрібні документи: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції"; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня  оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Житомир, вул. Войкова, 7, відділ персоналу (кім. 409). Додаткові відомості можна одержати по телефону: 418-214, 418-216.