Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Упередження корупційних проявів в ГУ ДФС у Житомирській області

22.08.2019

Одним із основних напрямків роботи підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Житомирській області є попередження корупційних проявів шляхом проведення роз’яснювальної роботи в т.ч. занять у вигляді лекцій, семінарів, тощо.

З працівниками підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області в серпні 2019 року, з метою запобігання вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, проведено навчальні заходи.

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Житомирській області ознайомив працівників з нормативно-правовими актами та розпорядчими документами ДФС України що регулюють питання із запобігання корупції.

На занятті розглянуто дотримання правил етичної поведінки державних службовців в органах ДФС, роз’яснено окремі положення Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700 та доведені до працівників Рекомендації НАЗК що затверджені рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції, в т.ч. заходи фінансового контролю та заходи із запобігання конфлікту інтересів. Присутніх попереджено про відповідальність передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним Кодексом України, в т.ч. кримінальну, адміністративну та дисциплінарну. Також, розглянуто організаційно-правові засади та алгоритм подання повідомлень про корупцію, що вносяться викривачами.

За результатами занять, серед працівників проведено оцінювання отриманих знань шляхом прийняття заліків.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Житомирській області і надалі продовжує роботу із запобігання корупції в органах ДФС області.

 Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

ГУ ДФС у Житомирській області