Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Повідомлення про відкриття валютного рахунку

21.08.2019

Повідомлення складається у разі відкриття декларантом або членом його сім’ї валютного рахунку в установі банку-нерезидента.

Заповнюється повідомлення на бланку письмово власноручно.

На адресу НАЗК повідомлення надсилається поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення у 10-дениий строк з дня відкриття валютного рахунку, або з дня, коли декларанту стало відомо або повинно стати відомо про відкриття зазначеного валютного рахунку членом його сім’ї.

Валютний рахунок – будь-який рахунок суб’єкта декларування або члена його сім’ї, відкритий в установі банку-нерезидента в будь-якій валюті.

Установа банку-нерезидента – юридична особа-нерезидент будь-якої організаційно-правової форми, яка є банком, її відокремлені підрозділи (філії, відділення), що створені і діють відповідно до законодавства іноземної держави та з місцезнаходженням за межами України.

Необхідність відкриття таких рахунків може виникнути у разі:

    придбання нерухомості за кордоном;

    оплата товарів або послуг;

    оплата навчання у закордонних ВУЗах;

    початок сезону на курортах, де необхідно оформлення віз з відкриттям рахунків у банку.

Форма бланку повідомлення затверджена Рішенням НАЗК від 06.09.2016 № 20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.10.2016 № 1366/29496.

Якщо суб’єкт або член його сім’ї відкрив в один день декілька валютних рахунків в одній установі банку-нерезидента, суб’єкт декларування надсилає одне повідомлення із зазначенням номерів відповідних валютних рахунків і місцезнаходження банку-нерезидента.

Якщо валютні рахунки відкриті в один день як суб’єктом декларування, так і членом його сім’ї, або якщо валютні рахунки відкриті в різних установах банку-нерезидента, подаються окремі повідомлення стосовно кожної особи чи кожної установи банку-нерезидента.

Якщо валютний рахунок в установі банку-нерезидента відкритий членом  сім’ї суб’єкта декларування, суб’єкт декларування зазначає в повідомленні надану йому членом сім’ї інформацію про такий валютний рахунок та установу банку-нерезидента, а в разі відмови члена сім’ї в наданні всієї чи частини інформації – усю відмову суб’єкту декларування інформацію про такий валютний рахунок і установу банку-нерезидента.