Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Житомирська митниця ДФС: про суттєві зміни у майновому стані

30.07.2018

Нагадуємо, що відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування зазначений суб'єкт не пізніше ніж на десятий календарний день з дня отримання доходу або придбання майна зобов'язаний повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Форма повідомлення про разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування затверджена Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3.

Під суттєвою зміною у майновому стані суб'єкта декларування розуміється отримання ним одноразового доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня року, у якому подається повідомлення.

Для кожного випадку отримання доходу або придбання майна подається окреме повідомлення.

Повідомлення подається декларантом особисто шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб'єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Інформація, включена в повідомлення, повинна бути також відображена в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яку такий суб'єкт декларування подає відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

На 1 січня 2018 року прожитковий мінімум складає 1700 грн., відповідно 50 прожиткових мінімумів - 85000 грн.

Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення передбачена частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення і передбачає накладення штрафу від 1700 до 3400 грн.

Як додатковий вид адміністративного стягнення до винної особи у відповідності до статті 25 та частини 5 статті 30 Кодексу України про адміністративні правопорушення може бути застосовано позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від шести місяців до одного року.

 

Житомирська митниця ДФС