Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Житомирська митниця ДФС: проведено захід в рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

22.11.2018

Роз’яснення для громадян з метою забезпечення додержання та можливості реалізації прав людини надавали фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Житомирської митниці ДФС, Житомирського прикордонного загону, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

У 2018 році Житомирською митницею ДФС проведено ряд  заходів в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований на підвищення рівня правової обізнаності громадян.

Під час заходу представники органів державної влади ознайомили громадян з правом на безоплатну вторинну правову допомогу, що передбачає такі види правових послуг, як: захист, здійснення представництва інтересів в судах, складання документів процесуального характеру. 

Серед питань, які викликали найбільше обговорень: порядок дій прикордонників під час виявлення в пункті пропуску через державний кордон осіб, у  яких є заборгованість по сплаті аліментів та відносно яких є доручення уповноважених державних органів, правила для виїзду за кордон дитини. Окремо було обговорено питання дотримання митних правил при переміщенні товарів через митний кордон України.  

 

                                                                           Житомирська митниця ДФС