Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Виявили нелегально працюючих працівників – звертайтесь до Управління Держпраці Житомирської області!

01.10.2018

Головне управління ДФС у Житомирській області та Управління Держпраці у Житомирській області відповідно до Меморандуму про співпрацю та взаємодію від 02.07.2018 та на виконання вимог Розпорядження Кабінету Міністрів України №649-р від 05.09.2018 та Доручення Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка від 05.09.2018 №34517/1/1-18 з метою проведення інформаційно – роз’яснювальної кампанії про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин повідомляє наступне.

Для швидкого реагування та підвищення рівня ефективності роботи із виявлення неоформлених працівників, встановлення фактів порушення законодавства про працю та вжиття відповідних заходів відповідними органами державної влади, жителі Житомирської області можуть надсилати до Управління Держпраці Житомирської області листи - повідомлення про нелегально працюючих працівників за адресою: м. Житомир, вул. Шевченка,18 А.

Листи мають бути оформлені у вигляді звернень (анонімні листи не розглядаються) із зазначенням прізвища заявника, згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».