Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Результати опитування платників податків Житомирщини

01.08.2012

Вивчення громадської думки – не рідкісне явище у нашому суспільному житті. При цьому опитування проводиться різними інституціями та з різноманітних питань. Податкова служба – не виняток. Вона щорічно проводить соціологічні опитування серед платників податків: юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадян. Цього року протягом травня респонденти давали оцінку якості обслуговування платників податків органами податкової служби.

На запитання «З якою метою Ви звернулися сьогодні до податкового органу?» 32% опитуваних відповіли «з метою отримання інформації», 60% - з метою «отримання податкової консультації».

Про те, що „питання вирішене” повідомило 86% опитаних, 13% повідомили, що питання „знаходиться у процесі вирішення” по причині „не вистачає необхідних документів”, 78% респондентів зазначили, що „питання вирішено протягом одного візиту до податкового органу”.

Рівнем доброзичливості працівників ДПС у Житомирській області  задоволені 60% опитаних, „дуже задоволених” – 31%.

На питання „Чи стало більш зрозумілим податкове законодавство у зв’язку з введенням в дію Податкового кодексу України?” 25 % відповіли „так, оскільки у Кодексі уніфіковано численні законодавчі акти з питань оподаткування”, 59% опитаних зазначили „так, проте окремі норми потребують доопрацювання”, 16% вважають, „що у новому податковому законодавстві зорієнтуватися складно”.

Думка платників податків є дуже важливою, адже тільки спільними зусиллями  можливо ефективно сприяти реформуванню державної податкової служби України відповідно до світових вимог та стандартів. Лише в ході діалогу і спільної роботи податкової служби та платників податків робота з усунення недоліків у законодавстві, які перешкоджають розвитку підприємництва, зможе дати найбільший результат.