Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

19.06.2017

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) при Головному управлінні ДФС у Житомирській області формується новий склад Громадської ради.

22 червня 2017 року об 15 год. 00 хв., у приміщенні Головного управління ДФС у Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника,7 відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Житомирській області.  Проект Порядку денного додається.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Житомирській області від 11.04.2017 № 533, сформувала список учасників, з яким ви можете ознайомитись на субсайті територіальних органів ДФС у Житомирській області веб-порталу ДФС у розділі „ДФС у регіоні – Громадська рада – Ініціативна група” та здійснює організаційні, методичні заходи з підготовки установчих зборів. У зазначеному розділі розміщено також інформацію про результати діяльності інститутів громадянського суспільства та біографічні довідки делегованих ними представників.

Для уточнення інформації звертайтеся за телефоном  413-882.

Реєстрація учасників розпочинається о 14 год. 45 хв. та потребує наявності документу, що засвідчує особу.

Звертаємо увагу на особисту присутність кандидатів на установчих зборах!

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів 
для  формування Громадської ради при  ГУ ДФС у Житомирській області