Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

28.04.2017

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) зі змінами при Головному управлінні ДФС у Житомирській області утворюється Громадська рада.    

„22” червня 2017 року о 15 год. 00 хв., у приміщенні Головного управління ДФС у Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7 відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Житомирській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Житомирській області від 11.04.2017 № 533, здійснює організаційні та методичні заходи з підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996 зі змінами.   

Документи виключно на паперових носіях необхідно надсилати засобами поштового зв’язку, або нарочно до 22 травня 2017 року (включно) за адресою: 10003, м. Житомир,  вул. Юрка Тютюнника, 7.              

Увага! Електронною поштою документи не приймаються!   

Відповідальний за організацію прийому документів:    

Левковська Катерина Володимирівна – секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Житомирській області (тел.: 418-215).

Відомості про склад ініціативної групи розміщені на Головній сторінці субсайту Територіальних органів ДФС у Житомирській області у розділі: ДФС у регіоні > Громадська рада > Ініціативна група.   

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за тридцять календарних днів до дати проведення установчих зборів (Постанова № 996 зі змінами).        

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

  для  формування Громадської ради

 при Головному управлінні ДФС у Житомирській області