Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ПРОТОКОЛ №2 засідання громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області

03.10.2017

Дата та час проведення: 28 вересня 2017 року, 11 год. 00 хв.

Місце проведення: Головне управління ДФС у Житомирській області

Присутні: члени громадської ради: Годовська Т.Б., Ляшенко Р.В.,  Опанасюк Ю.А., Горбунова Г.О. (за дорученням Панченко І.А.), Тодорович Р.Л., Чеховець Т.В., Грабчук І.Л. (за дорученням Чижевської Л.В.), Яремчук І.В.

 Запрошені:

голова ГУ ДФС у Житомирській області Лавров О.С., перший заступник голови ГУ ДФС області Новоженіна Н.Є.,

заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб-начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у області Барсук С.А., начальник юридичного управління Туман Н.В.,  заступник начальника відділу адміністрування місцевих податків і зборів Сімян К.П., начальник відділу камеральних перевірка податкової звітності та контролю за відшкодуванням ПДВ території обслуговування Нов.-Волинської ОДПІ Ящук Г.С., головний державний інспектор відділу комунікацій управління організації роботи Левковська К.В., представник  міського відділення Асоціації платників податків Астахова О.М.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Затвердження Положення та Регламенту громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області.

2. Обговорення питань нарахування земельного податку за землі с/г призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

3. Різне.

 Порядок денний прийнято одноголосно.

Перед початком засідання до присутніх з вступним словом звернулись начальник Головного управління ДФС у Житомирській області Лавров О.С. та голова громадської ради  Годовська Т.Б.

З питання 1 Порядку денного

ВИСТУПИЛИ:

Голова громадської ради Годовська Т.Б. ознайомила присутніх з проектами  Положення та Регламенту громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області та запропонувала вносити свої пропозиції.

Зауважень та пропозицій не надходило.

Ляшенко Р.В. внесла пропозицію опублікувати Положення та Регламент на субсайті ГУ ДФС.

Годовська Т.Б. поставила на голосування ухвалення Положення та Регламенту.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

“за” — 8, “проти” — 0, “утримався” — 0.

 ВИРІШИЛИ:

1. Ухвалити Положення про громадську раду при ГУ ДФС у Житомирській області.

2. Ухвалити Регламент громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області.

3. Звернутись до ГУ  ДФС у Житомирській області з проханням розмістити тексти  Положення та Регламенту на субсайті Головного управління ДФС у області.

З питання 2 Порядку денного

СЛУХАЛИ:

Ляшенко Р.В., яка проінформувала присутніх про ситуацію з нарахуванням земельного податку за землі сільсьгоспризначення, які розташовані за межами населених пунктів, зокрема в Нов.-Волинського району.

ВИСТУПИЛИ:

Заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб-начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у області Барсук С.А. надав роз'яснення щодо причин та законних підстав щодо нарахування податку на землю на території, яка знаходиться в юрисдикції органів місцевого самоврядування.

Ляшенко Р.В. звернула увагу на значний термін розгляду подібних питань в районних підрозділах.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Членам громадської ради ГУ ДФС області у разі необхідності отримання роз'яснень з окремих питань направляти письмові звернення до ГУ ДФС області.

 

З питання 3 Порядку денного

Присутні обговорили проблемні питання при здійсненні роздрібної торгівлі в сільській місцевості, у тому числі підакцизними товарами; щодо значних для малого бізнесу штрафних санкцій; щодо недобросовісної конкуренції тощо.

ВИРІШИЛИ:

1. Звернутись до громадських організацій та спілок, що об'єднують підприємців, з пропозицією підтримати зміни до Податкового кодексу щодо диференційованого підходу до розмірів штрафів.

2. Наступне засідання провести в першій декаді грудня 2017 року.

 Голова громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області Годовська Т.Б. оголосила засідання громадської ради закритим.

 

 

Голова засідання                                                                                                                                  Т.Б. Годовська

 

Секретар засідання                                                                                                                              Т.В. Чеховець