Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Витяг з листа ГУ ДФС у Житомирській області від 23.11.2015 №891/6/06-30-15-01-19

26.11.2015

Про надання роз’яcнення

Оскільки у запиті відсутня повна інформація щодо операції з проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а саме стосовно умов договору, порядку проведення розрахунків, сторін підписання актів виконаних робіт, тому при вирішенні питання щодо порядку оподаткування зазначених послуг слід урахувати таке.

Відповідно до підпункту «б» пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з:

- постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу;

- постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.

Згідно з підпунктом «в» пункту 186.1 статті 186 Кодексу у разі якщо товари складаються, монтуються або встановлюються (з випробуванням чи без нього) продавцем або від його імені, місцем постачання товарів вважається місце, де провадиться складання, монтаж чи встановлення.

Щодо місця постачання послуг, то за загальною нормою (пункт 186.4 статті 186 зазначеного Кодексу) місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 цієї статті. Так, за окремими операціями, переліченими у цих пунктах, місцем постачання вважається:

- місце фактичного постачання – для послуг, пов'язаних з рухомим майном, у тому числі послуг з виконання ремонтних робіт і послуг з переробки сировини, а також інших робіт і послуг, пов'язаних з рухомим майном;

- фактичне місцезнаходження – для нерухомого майна, у тому числі такого, що будується, та для послуг, пов'язаних з нерухомим майном.

 

Заступник начальника                                                                                                                                                                      І.В. Свєтяш

До списку