Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Лист ГУ ДФС у Житомирській області від 18.09.2015 №675/6/06-30-15-02

28.09.2015

ГУ ДФС у Житомирській області розглянуло лист платника податку щодо податкового періоду  подання декларації з податку на прибуток та несплати авансових внесків у разі отримання ним збитку.

У зв’язку з внесенням змін до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України на підставі Закону України від 17.07.2015 №652 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій" (далі – Закону), в частині, що платник податку, який за підсумками першого кварталу (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року та не сплачувати авансові внески: за підсумками першого кварталу - з червня - грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року; за півріччя - з вересня - грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року; за три квартали - з грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року.

Відповідно пп.49.18.2 п. 49.18 ст.49 Податкового кодексу України подання податкової декларації до контролюючого органу за період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю, подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Вище вказана зміна відносно Закону вступила в законну силу з 13.08.2015 року, після граничного терміну подання податкової декларації з податку на прибуток за І півріччя 2015 року.

У зв’язку з вище викладеним повідомляємо, що перший податковий період за який платник має право подати декларацію відповідно Закону  - три квартали 2015 року і не платити авансові внески з податку на прибуток з грудня 2015 року.

 

 

В.о. начальника                                                           І. В. Свєтяш

 

 

До списку