Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Витяг з листа від 26.02.2016 № 106/14/06-30-17-01-40 щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

03.03.2016

Статтями 6 та 19 Конституції України визначено, що органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи діють у межах повноважень та спосіб, визначені Конституцією та законами України.

Державна фіскальна служба України згідно з підпунктом 33 пункту 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від   21 травня 2014 року № 236, надає консультації відповідно до Податкового та Митного кодексів України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також інформуємо, що відповідно до статті 45 Закону України від
14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про засади запобігання корупції» (далі - Закон №1700), положення якого введено в дію 26 квітня 2015 року, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також посадові особи юридичних осіб публічного права зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкти декларування зобов’язані подавати Декларації відповідно до статті 12 Закону України від 07 квітня 2011 року №3206-VII «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі – Закон №3206).

Статтею 12 Закону №3206 передбачено, що суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) Декларацію за минулий рік.

Також інформуємо, що правила декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру оприлюднені на веб-сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua).

Роз’яснення щодо заповнення Декларації на адресу центральних органів виконавчої влади надавалося листом Міністерства юстиції України від 13.03.2014 № 11-26/52.

Отже, з питань роз’яснення окремих положень заповнення Декларації доцільно звернутися до Міністерства юстиції України.

 

Заступник начальника                                                               К.В. Риженкова

До списку