Територіальні органи ДФС
у Житомирській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Асоціація платників податків в області запрошує платників податків Житомирщини прийняти участь у Всеукраїнському рейтингу "Сумлінні платники податків - 2017"

2018-05-22

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою відзначення кращих здобутків платників податків – юридичних осіб щорічно проводиться  Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків».

Основними завданнями Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

У Рейтингу беруть участь юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку IV групи), які не мають податкового боргу та порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом 2017 року.

Детальніше з умовами участі у Рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням : http://www.appu.org.ua/news/New-blog-entry-00038/

Заявки на участь у Рейтингу приймаються до 10 червня 2018 року (форма заявки додається). 

Також оформити заявку та отримати детальну інформацію щодо умов проведення Рейтингу можна в Територіальному відділенні ВГО «Асоціація платників податків України» у Житомирській  області за адресою: 10014, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 7, офіс 215, або звернутись за телефоном: Голова Ради Територіального відділення Карпінський Геннадій Іванович – (067) 217-72-29.